Zealy(Crew3), QuestN, Galxe, Layer3 та як ці платформи допоможуть тобі отримати аірдроп - частина перша

sorrynotsorry

Крипто-шлеппер
Дописи
9
Повага
6
Фантиків
32
У цьому дописі я спробую на прикладі свого використання данних платформ для отримання аірдропів. І так:

Zealy або ж Crew3(zealy.io) - платформа яка скажемо так зв’язує ваш discord,twitter та криптогаманець. Тут ви зможете виконувати нескладні завдання та задопомогою цього підвищувати свій рівень у різних спільнотах. Та що ж дає цей рівень у цих спільнотах? Честно кажучи коли як , але наприклад у Suiswap (suiswap.app) airdrop напряму залежить від набраного XP у Zealy. Тому я вважаю що можливість отримання аірдропу або якогось вайтлісту за виконання простих завдань треба використовувати обов’язково, особливо якщо у вас не великий бюджет.

P.S. Suiswap всім рекомендую робити багато аккаунтів поки ще є можливість, бо із Zealy виходить десь 100-150 монет з одного акаунту
 

Ave Maria

Крипто-планктон
Дописи
12
Повага
5
Фантиків
44
Дуже схоже на galaxy, напевно конкуренти їхні ; )
Що вдалося вивести в USDT з усіх дропів звідти?
 

sorrynotsorry

Крипто-шлеппер
Дописи
9
Повага
6
Фантиків
32
Дуже схоже на galaxy, напевно конкуренти їхні ; )
Що вдалося вивести в USDT з усіх дропів звідти?
Galxe - це платформа де ти можеш отримати Galxe passport пройшовши kyc , а також платформа для отримання бейджиків(нфт) за активність на різних платформ - galxe.com. Це мабуть перша платформа у веб3 світі скажемо так де можна було конвертувати активність в тестнетах та соц.мережах проектів на різні вайтлісти, OG ролі та аірдропи. Мабуть у вечері напишу за Galxe.
Так що про які юсдт може бути мова.
А ось що таке galaxy я не знаю , ну окрім перекладу цього слова))) Якщо якась платформа, то поділись посиланням, будь ласка)
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі