Що з біржею Huobi та її радником Джастіном Саном?

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
- З жовтня по грудень минулого року Джастін Сан перевів у готівку $1,1 млрд у USDC і BUSD через Paxos і Circle. Сан прокоментував, що це операція з обміну між різними стейблами.

- Джастін Сан скасував усі річні бонуси для співробітників, скоротив команду на 40-50% і скоротив зарплату старшим співробітникам.

- 4 січня HR Huobi запропонував усім співробітникам перейти на зарплату в USDT/USDC. Хто відмовиться - звільнений.

- Сінгапурська біржа Pionex видалила всі маркетмейкерські кошти Huobi зі своєї платформи через поступове зниження торгової активності на біржі.

- І фінально, вчора Huobi закрила внутрішні групи спілкування співробітників і канали зворотного зв'язку.

Зі свого боку, Джастін Сан процитував CZ: "ігноруйте FUD, продовжуйте будувати". І потім нагадав, що Huobi була заснована в 2013 році і приділяє велику увагу безпеці.

Висновок

Скорочення співробітників це нормальний процес для поточного ринку. Що стосується стейблів, то тут теж усе виглядає логічно. У результаті BUSD запустився в мережі Tron.

Бентежить те, що у Huobi в резервах $2,8 млрд, з яких 52% у токенах HT, TRX і HBETH, нативних токенах майданчика і Джастіна Сана. Слабка диверсифікація.

Після FTX розумним буде перетерпіти бурю і вивести активи на гаманці. Комісія за транзакції дешевша, ніж весь депозит 😎
 

ДогКоїн

Крипто-планктон
Дописи
10
Повага
0
Фантиків
20
Вже давно до цього йшло. З кожним днем все частіше думаю про зберігання активів на власному гаманцю.
 

Кіт Павук

Крипто-планктон
Дописи
17
Повага
9
Фантиків
31
Вже давно до цього йшло. З кожним днем все частіше думаю про зберігання активів на власному гаманцю.
Зберігання криптовалютних активів власноруч це процесс який потребує певної підготовки. Можу з часом написати статю про зберігання)
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі