Binance запускає передпродаж продуктів хмарного BTC-майнінгу

Queen of Disaster

Крипто-планктон
Дописи
18
Повага
1
Фантиків
62
Користувачам обіцяють 20% знижку на комісію за управління хмарним майнінгом, а також APR винагороди за кошти, використані для придбання цих продуктів через безстрокові продукти Simple Earn.

Що таке хмарний майнінг криптовалюти?

Хмарний майнінг криптовалюти - це процес добування криптовалюти, такої як Bitcoin, за допомогою віртуальних серверів, що розташовані в централізованому дата-центрі. Замість того, щоб самостійно володіти та управляти фізичним обладнанням для майнінгу криптовалюти, користувачі можуть орендувати потужності дата-центру, який надає хмарні майнінгові послуги.

Хмарний майнінг дає користувачам можливість майнити криптовалюти без необхідності купувати та обслуговувати дороге обладнання, яке необхідно для самостійного майнінгу. Крім того, користувачі можуть зменшити ризики, пов'язані з непрацездатністю обладнання або проблемами з електропостачанням, що можуть знизити їхню прибутковість.

Однак, важливо мати на увазі, що хмарний майнінг не є безпечним та гарантованим методом добування криптовалюти. Користувачі повинні ретельно оцінювати ризики та обрати надійного та відомого провайдера хмарного майнінгу.
 
Останнє редагування модератором:
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі