Білл Гейтс засумнівався в проривному потенціалі метавсесвітів

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Засновник Microsoft Білл Гейтс під час AMA-сесії на Reddit скептично оцінив значення розвитку Web3 і метавсесвітів. Як по-справжньому революційну технологію він назвав штучний інтелект.

Один із користувачів запитав мільярдера, чи бачить Гейтс зараз настільки значущу проривну технологію, якою був інтернет на початку 2000 років.
"Штучний інтелект - ось сильна річ. Я не думаю, що Web3 був настільки великий або метавсесвіт сам по собі революційний, але ШІ - так, безумовно", - відповів мільярдер.

При цьому, він додав, що сам більшу частину часу витрачає на інновації в галузі охорони здоров'я, на сільське господарство та інші ініціативи з більш короткостроковими перспективами.

У травні 2022 року, спілкуючись із користувачами Reddit, Гейтс заявив, що вважає за краще інвестувати в компанії, які приносять реальну цінність. Криптовалюти не входять до цієї категорії, пояснив він відсутність у портфелі цифрових активів.

Під час останньої AMA-сесії Гейтс підтвердив, що володіє 1/4000 площі сільгоспугідь США або близько 1000 км2. Згідно з Forbes, він є найбільшим власником орних земель у країні.

Раніше Гейтс побачив у біткоїні проблему для світового клімату через пов'язаний із роботою мережі криптовалюти вуглецевий слід.

Нагадаємо, у червні 2022 року він розкритикував NFT, назвавши активи заснованим на теорії більшого дурня обманом.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі