Банки падають криптовалюта росте?

Петрик Пяточкін

Крипто-хробак
Дописи
31
Повага
1
Фантиків
124
Останнім часом стали зростати обговорення про те, що банки можуть поступово втрачати своє панування на ринку фінансових послуг. Багато експертів вважають, що криптовалюта може замінити банки у майбутньому. Така думка з'явилася через те, що біткоїн та інші криптовалюти здатні забезпечити швидкий та безпечний обмін грошима, а також знизити витрати на операції.

Доводи​

Одним зі свідчень про це може бути той факт, що банки постійно збільшують комісії за використання своїх послуг. Також нещодавно стало відомо, що один з найбільших банків США, JPMorgan Chase, збільшив свої комісії на 50%. Такий крок був зроблений з метою збільшення прибутку банку, але він також може призвести до того, що клієнти будуть шукати альтернативи.

З іншого боку, криптовалюти стають все більш популярними серед інвесторів, адже вони забезпечують більш високу рентабельність порівняно з традиційними інвестиціями. Зокрема, біткоїн зросла в ціні з 0,10 доларів до 64 000 доларів протягом останніх десяти років, що означає зростання вартості більше ніж на 640 000%. І це лише одна з криптовалют.

Причини​

Що ж стало причиною зростання BTC? На думку аналітиків інвестиційної компанії FxPro, падіння мало суто технічний характер: інвестори позбувалися перегрітого активу. У якийсь момент біткоїн опустився до значень 50-денної ковзної середньої, проте потім почав зростати. Сильна волатильність BTC спостерігалася 26 квітня. Того дня аналітики компанії Arkham повідомили про рух криптовалюти з гаманців біржі MtGox і федеральної влади США. У результаті на деяких біржах біткоїн одномоментно втрачав до 7%. Потім, щоправда, інформацію спростували, і BTC повернувся приблизно туди, де був. Звісно варто відзначити проблеми, які виникли у банку First Republic. За деякими даними він перебуває на межі банкрутства. За останні три дні акції впали більше, ніж на 55%. А, як відомо, банківські проблеми досить позитивно позначаються на вартості криптовалют, оскільки підвищення недовіри до традиційних кредитних організацій змушує інвесторів шукати нову тиху гавань. Ситуацію з біткоїном можна охарактеризувати як помірно бичачий тренд. Щоб точно впізнати початок нового ралі, необхідно, щоб ціна подолала рівень опору в районі $31 000 - максимального значення, досягнутого в 2023 році. Рівень підтримки знаходиться в районі $29 300 - $29 500.

Таким чином, можна сказати, що криптовалюта стає все більш привабливою альтернативою традиційним банківським послугам. Втім, варто зазначити, що біткоїн та інші криптовалюти все ще мають свої ризики, інвестори повинні бути обережними
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі