Втеча з китайського складу. Як овочерізки "Nicer Dicer" змінили моє життя

У 2023 році тільки ледачий не чув про заробітки в інтернеті на продажу дешевого китайського ширпотребу. Продають товари різного спрямування, починаючи від "Універсальних овочерізок Nicer Dicer", закінчуючи поясами для схуднення "Hot Shapers".

Я впевнений, що ви хоч раз, але зустрічалися з такими товарами, якщо навіть не в інтернеті, то точно могли бачити в телемагазинах.

За час існування цього бізнесу знято мільйони роликів і сказано мільйони слів про якість цих товарів. Самі розумієте, якої якості товари можна купити за 200 гривень. Я ж хочу розповісти більше про внутрішню кухню. Як проходить робочий процес, закупівля, обробка клієнтів і трафік, і найголовніше питання - чи вигідно це?

Почну мабуть з того, як мені взагалі прийшла ідея займатися товаркою. Сам по собі я з молодості займався маркетингом, а саме СММ-ом, я розумівся на таргеті і писав не найгірші рекламні оголошення. Чому б це не використати, подумав я? Парити дешевий, але дуже розрекламований (не мною) товар - простіше за парену ріпу, що може бути простіше?

Підбір товарів

Як і несподівана вагітність, усе починається з акту, акту пошуку товарів. Адже мені потрібно щось продавати. Знайти ходові товари не дуже складно. Досить зайти на будь-яку з арбітражних мереж і подивитися, які офери вони пропонують. Далі я просто копіював назви і ходив по дошках оголошень у пошуках найдешевших пропозицій щодо закупівлі. Найголовніше було шукати товар, який підходив би всім. Не дарма я згадав спочатку саме "Nicer Dicer" - адже це актуально не тільки для жінок, а й чоловікам. Та й продажі овочерізки приносили найбільше. Потім уже йдуть пояси для схуднення, супер-плойки для миттєвого укладання і китайські портативні батареї.

Організація

Коли товари куплені, потрібно думати щодо обліку. Адже іноді було і по 30 продажів на день. У блокноті досить складно вести облік, а я вже мовчу про клієнтів, за якими потрібно постійно стежити (я маю на увазі, забрали вони посилку чи ні). Тому за основу взяв 1C Бітрікс. Підключив плагін пошти, щоб відстежувати хто і коли забирав товар. Там же вбивав наявність товару і вписував вартість клієнта, щоб розуміти, чи заробляю я взагалі.

Посадкова сторінка

Умовно на один товар покладається одна посадкова сторінка, вона ж лендінг, вона ж сайт-візитка, вона ж сусідка Віра. Можна робити лінійки товарів. Наприклад, цих різновидів овочерізок вагон і маленький візок, абсолютно різних форм, забарвлень і завдань. Їх можна розміщувати на одній сторінці. У всіх різні смаки, тому вбиваємо відразу всіх зайців. Такі сторінки найпростіше робити на якихось генераторах посадкових сторінок, на кшталт Тільди та іншої нісенітниці. Я ж замовляв у студента по 400 гривень за сторінку. З контактів від майбутніх клієнтів необхідний тільки телефон та ім'я.

Трафік

Різновид трафіку в цій ніші вражає своєю кількістю місць, де можна рекламуватися. Я не буду розглядати всі види трафіку, оскільки багато з них не дають абсолютно ніякого результату, та й у деяких, наприклад, у тизерній рекламі, тестування коштуватиме не менше $1000. Тому зупинюся тільки на тому, з чим довго працював - Facebook. Так, саме там купують різний товарний фуфел. "Бізнес-соціальна мережа, найосвіченіша аудиторія тусується там" (с) - як би не так. Скажу виходячи з досвіду, ніяким особливим контингентом Facebook не володіє. Я вже мовчу про те, що працювати в рекламному кабінеті - це те ще випробування. Бувало, що я отримував бан і по двічі на день, і на нових сторінках.

Відкрутилася реклама на 10 гривень - летиш у бан.

Продаєш занадто багато і добре - летиш у бан.

Зайшов з іншого пристрою - летиш у бан.

Загалом за що банити завжди знайдеться.

Результати теж незрозумілі: то добре йде, то днями жодного замовлення - за яким принципом Цукерберг шукає клієнтів не зрозуміло. Постійно потрібно міняти креативи й аудиторії. Домени паляться і баняться. З креативами така сама історія. І якщо, припустимо, ви отримали бан, то ці домени і креативи вже використовувати не можна. На перший погляд, це невеликі гроші. Бувало, що такі витрати могли з'їдати до 20% прибутку. Я вже мовчу про постійну роботу: купи домен - перенеси, попрацюй трохи, і потім знову піди купи. Муторно і не особливо цікаво, але кожному своє знову ж таки.

Обробка замовлень

Оскільки замовлення падають в 1C, мені відразу висвічувалося, який товар і в якій кількості хочуть клієнти. Тут важлива була швидкість, тому що найчастіше клієнти, які готові купувати китайський фуфел, готові купувати його не тільки в тебе. А конкуренції вистачає, це просто, як кажуть у бізнес-молодості - червоне море. Це коли ніша наскільки забита, що краще туди і не лізти. Скрипт продажів дуже простий. Дзвониш уточнюєш, що ти з якоїсь вигаданої компанії - зазвичай я представлявся працівником виробництва, на якому роблять ці овочерізки, або офіційним представником - за фактом я не брехав. Далі потрібно уточнити адресу і вже після, відділення пошти куди відправити. Нагадати, що ціна така-то і побажати гарного дня. Маржа на товар невелика, тому доводилося робити допродажі. Приміром, до овочерізки я продавав супер-пупер кришки для консервації (товар, яким пишаюся, бо вони справді придатні, навіть дуже, дотепер використовую), набір рушників або точилку для ножів. Конкуренти використовували ж інші хитрощі, до яких я так і не дійшов, вже сильно брехати я не вмію. Наприклад, вони можуть штовхати одну й ту саму овочерізку, видаючи її за щось надцінне на тлі старої, водночас набиваючи на цьому подвійну маржу. Тобто одна з нової партії і вона новіша і крутіша, оскільки овочерізки йдуть у ногу з часом, а ось за ту ціну, та що менша, ви отримаєте зі старої колекції. Про алмазні леза та інші дурниці я навіть згадувати не хочу. Бувало на практиці зустрічав людей (мої клієнти), які купували в 10 разів дорожче, ніж я продаю, тільки через те, що їм сказали, що у них оригінал зі США. Звісно, ніякого оригіналу зі США у них не було.

Пакування та відправлення

Наприкінці робочого дня необхідно було пакувати і відправляти товар. Пакувальні матеріали я брав на пошті, оскільки вони дають у борг, а потім пакування оформляють на клієнта. Після відправлення товару на пошті я відправляв СМС із номером посилки клієнтам.

Що в підсумку я заробив?

З урахуванням усіх витрат, я не міг заробити більше за звичайну зарплату на звичайній роботі, хоч я й іменував себе підприємцем місцевого розливу. У цьому бізнесі присутня сезонність, люди добре купують на початку місяця і наприкінці, тому в середині місяця я бувало йшов навіть у мінус. Якщо брати моральну сторону, то спочатку мене навіть не турбувало те, що я продаю. Я намагався знаходити плюси в товарі, який продаю, хоч я і розумію, що це фуфел. Сказати, що це шахрайство я не можу, бо ніколи не обіцяв клієнтам золоті гори за 200 гривень, а тупо брехати людині телефоном я так і не навчився.

Заробляти можна, але за все потрібно платити. Якщо у вас вистачає витримки і цинізму - то цей бізнес явно для Вас. Але швидше за все ви пошкодуєте, що зв'язалися з цим.
 

Кіт Павук

Крипто-планктон
Дописи
17
Повага
9
Фантиків
31
Я так розумію ти з цього бізнесу заробив те ж саме що і з обмінника?
 

Луї

Крипто-хробак
Дописи
35
Повага
9
Фантиків
82
Насправді нічого немає очевидного, я так розумію були й масові незабори? Цієї реклами в інтернеті до сих пір багато. Прокручують і в тизерках, і на ФБ. ОЛХ та маркетплейси забиті цією фігнею. Такий собі бізнес.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі