Війна уряду проти криптовалют і чому криптовалюти переможуть

Queen of Disaster

Крипто-планктон
Дописи
18
Повага
1
Фантиків
62
Президенти країн посилюють атаку на біткоїн і криптовалюти. У поєднанні з банківськими збоями та зростанням інфляції клас криптоактивів втратив 14% у ціні за останній тиждень.

Новітня бюджетна пропозиція президента Байдена включає 30% податок на електроенергію, що використовується для майнінгу Біткоїна. Цей податок поширюється навіть на майнерів, які використовують поновлювані джерела енергії. По суті, Байден каже майнерам: "Забирайтеся до біса звідси!". Він також хоче скасувати "відмивальні" продажі, які дозволяють американським криптоінвесторам отримувати податкові збитки.
Атака уряду невблаганна. На сьогоднішній день ми маємо позов проти Ripple, відкриту атаку на Binance, штраф за ставки, що покалічить найбільшу біржу Kraken і посилення податкової атаки на криптоіндустрію та інвесторів.
Однак за цією атакою криється щось більше. Уряд постійно поширює страх про криптовалютні біржі, які вони відмовляється регулювати. Крім того, уряд погрожує банкам, які хочуть розширити свої криптосервіси, і поширює ідею про те, що всі криптовалюти, які не названі біткоїном, є цінними паперами.

У відповідь на ці нападки в поєднанні з ФРС, яка прагне зламати економіку, біткоїн і клас криптоактивів піддаються негативу і страху. Звісно, не допомагає і те, що найбільш доброзичливий банк криптовалют, Silvergate, закривається і ще більше обмежує шляхи між традиційними фінансами і децентралізованими фінансами.

Тим часом, фіатна грошова система наближається до своєї межі міцності. США піднімають стелю боргу майже в сотий раз, а ціни не падають навіть незважаючи на те, що відсоткові ставки досягли максимуму, якого не бачили вже понад десять років.

Давайте подумаємо, чому уряд не виграє цю боротьбу і втрачає величезну можливість залишатися світовим економічним лідером.

Причина №1: Люди - не тупі!​

Звичайні люди відчувають біль від інфляції. Після того, як протягом кількох років люди сиділи у в'язниці і збагачували 1% найбільших компаній, вони зрозуміли, що збільшення центральними банками фіатної грошової маси до непристойного рівня - не найкраща ідея. Звісно, вони ніколи не визнають цього, але більшість випадків інфляції безпосередньо пов'язані з неакуратною і безрозсудною грошовою політикою центрального банку.

Ці ж центральні банки намагаються побудувати цегляну стіну, щоб зупинити цей поїзд інфляції, підвищуючи процентні ставки... але це не працює. Навпаки, тепер звичайні люди страждають від уповільнення економіки і постійного зростання цін на все.

Люди втомилися бачити, як їхні ощадні рахунки знецінюються завдяки розширенню грошової маси і винагороди найризикованіших гравців. Вони розуміють, що уряд повністю контролює ринки акцій і нерухомості. І багато хто вирішує, що їм потрібна краща альтернатива.

Біткоїн і криптовалюти надають їм таку альтернативу. Але, на жаль, основні засоби масової інформації представляють біткоїн як ризикований актив.

Однак біткоїн продовжуватиме зростати в ціні в міру того, як все більше людей зможуть зрозуміти, що він дає - цифровий фінансовий інструмент, керований запрограмованими правилами. Ви не можете збільшити пропозицію біткоїна в 100 разів, як стеля боргу. І ви не можете просто натиснути кнопку "друк" і згенерувати гроші, що фінансуються за рахунок боргу.

Наратив на користь біткоїна стає все сильнішим у міру того, як кожен долар втрачає свою купівельну спроможність. Щойно нормальні люди дізнаються про цю концепцію, вони вже не зможуть повернутися назад.

Причина №2: Усі хочуть стати власниками криптовалюти​

Кожен, розуміє, як біткоїн і криптовалюти можуть зробити нас продуктивнішими, ефективнішими і багатшими. Подібно до того, як інтернет розширив знання людей і доступ до фондового ринку, цифрові активи відкривають суспільству безмежні можливості використання і переваги.

На простому рівні вартість може бути передана в будь-який момент за секунди або хвилини при надзвичайно низьких витратах. У більш абстрактному сенсі цифрові активи можуть являти собою право власності на що завгодно у фізичному світі. Вони можуть використовуватися для розваги, освіти, забезпечення, соціальної організації та безлічі інших сфер і категорій, пов'язаних із життям кожної людини.

Причина №3: Вони не можуть боротися з майбутнім​

У війні людства проти прогресу прогресивна сторона завжди перемагає. Уявіть собі подорож на двісті років назад і смартфон, підключений до нашого сьогоднішнього інтернету. Це був би найцінніший предмет у світі. Сьогодні майже в кожного є доступ до смартфона.

Менш ніж через століття все стане цифровим. Наші офіси не будуть захаращені паперами і папками, тому що папери і папки будуть застарілими. Замість цього подумайте про те, що ви можете робити сьогодні, сидячи на дивані... Дивитися мільйони телевізійних і кінопрограм, замовляти їжу в улюбленому ресторані, виходити в Інтернет зі смартфона, читати майже будь-яку книжку на електронній читалці, зустріти свою майбутню пару, коханого або чоловіка, навіть не виходячи з дому.

Скоро технології дозволять нам проводити цілі заходи, не встаючи з дивана. Наприклад, якщо ваша дитина живе в іншому кінці країни, ви можете випити з нею чашку кави, перебуваючи у своїй вітальні, а вона - на своїй кухні. Уявіть, що ви можете потрапити на концерт улюбленого виконавця або на спортивний захід, не стикаючись із заторами, дорогим пивом або галасливим натовпом.

Ми тут не для того, щоб сказати, що наш цифровий світ стане кращим. Можливо, тут також повно старих невігласів, які хочуть сказати: "Усе має бути так, як було, бо мені так зручніше".

Але ми ж із вами не дурні. Діти хочуть смартфони більше, ніж велосипеди. Люди хочуть лайків більше, ніж сексу. YouTube або TikTok більш переконливі, ніж читання книжки або розмова з незнайомцем. Навіть того, щоб хтось інший готував для вас їжу, недостатньо. Тепер люди хочуть, щоб їм її доставляли.

Боротьба з біткоїном і криптовалютами шкодить усім​

Уряди всіх країн намагаються побудувати цифрові фінансові рейки на блокчейні, але вони починають приблизно на 13 років пізніше. Замість фінансової свободи вони мріють контролювати всі витрати, контролювати грошову масу до копійки і домогтися повного панування над усіма, контролюючи їхні гроші (що також відомо як свобода).

У міру того як люди звільняються від фінансових обмежень, які ми сприймаємо як належне, і визнають, що ми досить відповідальні, щоб управляти своїми фінансами і багатством, клас біткоїнів і криптоактивів буде тільки зростати.

Уряди, які приймають майбутнє, процвітатимуть найбільше в міру переходу до цифрового суспільства. Якщо уряд хоче боротися з інноваціями, прогресом і свободою, він тільки нашкодить своїм громадянам.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі