Торговий день криптотрейдера

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
У статті пропоную вам розглянути, як приблизно може бути організований торговий день криптотрейдера. Які послідовні дії варто робити на біржі. Розібрати стратегію короткострокових угод на середніх альткоїнах. Проаналізувати систему пошуку найбільш підходящих точок входу і виходу з ринку.

Старт торгового дня для криптотрейдорів починається з перегляду торгових пар, пошуку монет, які підходять за вартістю до депозиту. Варто зазначити, що час початку роботи з біржею буде у всіх різний, тут вже як кому зручно, в ідеалі потрібно вгадати до моменту перед найбільшою активністю торгів (залежить від переваги за територіальною приналежністю трейдерів на біржі). Виходячи з практики, для невеликого депозиту, припустимо, до 1000$ або 0,1 BTC, добре себе показує торгівля на середніх альткойнах (недорогих криптомонетах, які вже зарекомендували себе на ринку). У чому сенс цієї стратегії?

Шукаємо монети, з приблизно такими характеристиками:
  • вартість не більше 50000 сатоши.
  • денний оборот понад 5 BTC або близький до нього.
  • монета старше 3 місяців.
  • монета торгується на декількох біржах (з'ясовується пошуком в інтернеті).
  • основний тренд монети повинен бути висхідним (курс йде вгору).
  • монета волатильна (курс її змінюється часто).
  • на графіку проглядається чіткий коридор ходу ціни (чудово, якщо він є на місячному графіку, на тижневому теж добре).
  • монета жива, не наближається скам (тут потрібно почитати інтернет, форуми, з'ясувати загальний настрій спільноти цієї криптовалюти).
Якщо ви знайшли таку монету, можна поставити ордер на купівлю ближче до нижнього коридору ціни. Давайте докладніше розглянемо подібну ситуацію. Припустимо, ми знайшли монету M її ринкова вартість 34300 сатоши, денний обіг 35.3 BTC, монета старша за 6 місяців, подивилися інтернет (одразу читаємо форуми), з'ясували, що монета не скам, торгується ще на 4 біржах, чудово. Йдемо далі, місячний тренд висхідний, на початку місячного графіка монета коштувала 4350 сатош, коридор місячної ціни дуже великий, тоді дивимося тижневий коридор 11000 - 34300 сатоші. Пікова ціна за останній місяць 58900. Ставимо ордер на купівлю за ціною 12500 сатоши (ваша точка входу на ринок, трохи вище за нижню ціну коридору). Все, чекаємо. Якщо ордер спрацював найближчими годинами, днями, ставимо ордер на продаж, наприклад, за ціною 27354 (ваша очікувана точка виходу з ринку, тут все залежить від жадібності, але не варто її ставити вище ціни коридору).

Таких монет ви можете знайти кілька, і, висловлюючись мовою криптотрейдера, "розставити відра", якщо ордер спрацює, кажуть "мені налили у відро за такою то ціною". Не забуваємо, що обсяги угод ви регулюєте самі, виходячи з вашого депозиту, вашого манімеджменту і ваших правил торгівлі.

Для депозиту з прикладу, в 0.1 BTC безпечно відкривати ордер обсягом в 0.001 - 0.005 BTC (консервативна торгівля). Якщо після спрацьовування ордера ціна раптом пішла не у ваш бік і продовжує падати впродовж 2-3 діб (за умови інтенсивного падіння впродовж кількох годин), ви можете продовжувати чекати (рекомендується, якщо немає негативних новин, скам тощо), або фіксувати збиток (продати за ціною, нижчою за закупівельну, у своєму маніменеджменті ви маєте заздалегідь вирішити, скільки відсотків від обсягу угоди ви готові втратити), бажано мінімальний, який згодом можна перекрити більш вдалими угодами. Тому не слід заходити в угоду великим обсягом, тому що перекрити її в разі невдачі вам буде нічим.

Схема досить проста, якщо коротко: ранок 8 00-11 00, огляд ринку, вибір торговельних пар (можна постежити трохи за ними), пошук точок входу, розстановка ордерів. Далі перевірка на спрацьовування ордерів на купівлю, тут у міру можливості, не обов'язково сидіти весь цей час на біржі, можна перевіряти тільки ближче до вечора, потім ближче до ночі. Якщо ордери на купівлю спрацювали, виставляємо ордери на продаж (тут стежимо вже уважніше, тому що можна вийти з профітом продавши по ринку, не чекаючи ордера). Закрили одну угоду, можна приступати до іншої, або чекати закриття всіх угод, дивлячись як вам зручно.

Я думаю, загальний принцип дії зрозумілий, не забувайте, ваше завдання - якомога більше зменшити ризики, тому не поспішайте під час укладання угод. Успішного вам входу на ринок і великого профіту на виході!
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі