Торгівля на BTC/USD

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Отже, поговоримо про топову пару крипторинку. Про найдорожчу і найпопулярнішу криптовалюту з великими обсягами торгів і максимальною капіталізацією, поговоримо про торгівлю на біткойні.

Як же торгувати і заробляти на біткойні запитаєте ви? Все дуже просто, є щонайменше 3 основні варіанти торгівлі:

- відкриття довгострокових позицій (скальпінг)
- довгострокові вкладення
- арбітраж (міжбержівая торгівля)

Детальніше про скальпінг. Це один зі швидких способів трейдингу (угоди відбуваються за короткий період часу, від декількох хвилин до декількох годин), він ризикований, якщо ваш депозит невеликий. Не купуйте коли ціна на піку (як кажуть трейдери "на хаях").

Купувати варто тільки після відкату (відскоку) ціни від межі зростання. Бажано зловити момент розвороту курсу знизу-вгору. Не скупитися, зробили трохи в плюс, продали. І знову чекаємо відкат (коли курс знову просяде). Інакше, якщо вчасно не продали, вважайте, що стали довгостроковими інвесторами і не виправдали нашу стратегію швидких угод (заморозили якийсь відсоток свого депо, невідомо на який час). Тут головне зловити "хвилю". Ще є два різних психологічних моменти. Перший - коли ви скальпуєте на зростаючому ринку (наприклад, коли курс зростає протягом останніх кількох місяців) .

І другий, коли намагаєтеся скальпити на падаючому (тобто ціна падає протягом тривалого часу). У принципі стратегія працює на обох курсах, досвідчений трейдер легко торгує короткостроково як на падінні, так і на зростанні. Якщо торгівля на зростаючому ринку заспокоює пильність, то торгівля на падаючому завжди тримає в напрузі. Тому тому, хто торгує на зростаючому ринку, важливо пам'ятати, що курс у будь-який момент може раптово розвернутися. Той же, хто торгує на курсі, що подає, завжди готовий до такого роду подій, він точно знає, що якщо перетримає ордер, неминуче піде в мінус.

За логікою найбезпечніше торгувати на BTC/USD довгостроковими вкладеннями, адже з історії цієї пари відомо, що як не крути, а за рік біткоїн все одно стане дорожчим. Але для трейдера це було б занадто просто. Тому зайшовши на ринок великою сумою, краще продавати частину на хорошому зростанні і перезакуповувати на падінні, не чіпаючи основної суми в BTC. Цей спосіб добре підійде для тих, у кого є що вкладати, тим, хто вміє чекати. Метод не вимагає від вас якихось особливих прорахунків, стратегій і великого аналізу. Головне не купити "на хаях", хоча зараз біткоїн і в цьому випадку приємно дивує.

Якщо хтось із вас колись торгував на кількох криптобіржах, то, напевно, встиг помітити, що ціна на біткоїни на них відрізняється. Десь ця різниця незначна, а десь коливається на десятки, а то й сотні доларів. І тут до нас приходить придатна думка, що на цій різниці можна заробити.

Правильно, але для цього потрібно: купити за долари біткоїн на першій біржі (там, де дешевше), перевести біткоїн на іншу біржу (з комісією, звісно ж), чекати переказу, коли біткоїн надійде на іншу біржу, продати за долари. Якщо спрощено, це і називається арбітраж. У цьому методі безліч "підводних каменів", треба прорахувати вигоду з урахуванням комісій (навіть якщо ви виводите з першої біржі на другу якоюсь альтернативною валютою, наприклад doge, може виявитися, що курс обміну з них на біткоїни на другій біржі вас не влаштує, або його зовсім немає, у біржі може бути власний курс обміну). Час, важлива штука, поки ви робите маніпуляції з переказами, ціни можуть вже і збалансуватися і ви не вийдете в плюс. Комісії з виведення коштів з другої біржі, теж потрібно дивитися і враховувати відразу. Однак, є трейдери арбітражники, які непогано з цим справляються. Цей метод торгівлі підходить трейдерам з досвідом торгівлі на декількох біржах.

Який спосіб підійде саме вам, вирішуйте самі, покладаючись на свої власні сили, кошти та час.

Ну і наприкінці статті пропоную запам'ятати мудру фразу "купують на чутках, продають на новинах", усім профітів!
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі