Суд схвалив купівлю Binance.US активів Voyager Digital

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Американський підрозділ Binance може купити активи збанкрутілого криптокредитора Voyager Digital. Такий вердикт виніс суддя Майкл Вайлз за підсумками чотириденних слухань, повідомляє The Block. У грудні 2022 року платформа запропонувала найвищу ціну за активи Voyager. Однак проти угоди виступили SEC і Департамент фінансових послуг штату Нью-Йорк.

Уйалз визнав певні побоювання, але наголосив на відсутності реальних причин для відмови Binance.US.
"Я перебуваю в абсолютно незавидному становищі, оскільки мені доводиться ухвалювати рішення про передбачувану угоду, незважаючи на чутки про можливі правопорушення в індустрії, де інші фірми, очевидно, їх реально вчинили. Але мені не надали жодних доказів, що Binance.US буде зловживати активами клієнтів і їй не можна довіряти", - заявив суддя.
Під час слухань представник SEC звинуватив американську філію Binance в управлінні незареєстрованою біржею цінних паперів. Вайлз вказав на відсутність доказів, що підкріплюють заяву.

Ухвалюючи рішення, суддя наголосив на незвичайному характері справи про банкрутство та невизначеності з нормативним середовищем у галузі.
"Поточне нормативно-правове середовище можна охарактеризувати тільки як невизначене, і його майбутнє, на мій погляд, не зрозуміле", - сказав суддя.
Схвалену ним угоду може заблокувати Комітет з іноземних інвестицій, який контролює придбання американського бізнесу зарубіжними покупцями.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі