Що найчастіше заважає криптотрейдеру заробити великі гроші?

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
187
Повага
51
Фантиків
614
У світі є мільйони трейдерів, які щосили прагнуть не упустити свої шанси заробити миттєві статки, хоча не кожному і не завжди вдається зробити це. Ціни на монети на біржах час від часу зростають і падають.

Однак дуже складно постійно відстежувати ціни криптовалют і постійно отримувати прибуток. Здається, це головна причина зростаючої популярності криптовалютних ботів останнім часом. Це дивовижні інструменти, які здатні постійно відстежувати й аналізувати постійні зміни на ринку, які надають великі можливості отримання прибутку за допомогою закладених у них стратегій. Торгові роботи не схильні до емоцій та ірраціональних помилок, і це робить їх найкращими інструментами для торгівлі криптовалютами. Торгові боти заздалегідь запрограмовані на виконання правил, встановлених користувачами, і тому можна вважати, що вони ведуть торгівлю від їхнього імені.

Однак не в кожному випадку трейдерам доводиться мати справу з торговими ботами, а фактор волатильності та мінливість криптовалют часто змушують трейдерів втрачати більше, ніж вони заробляють.

Давайте обговоримо деякі з найпоширеніших помилок, яких слід уникати під час торгівлі криптовалютами.

1. Занадто часта торгівля
Криптовалюти набули великої популярності дуже швидко. Здається, саме це змушує людей прагнути отримати максимальну вигоду з них "за одну ніч". Умови крайньої невизначеності наражають трейдерів на надзвичайні стреси - особливо після програшів. Переважна більшість із них не розуміють, що для отримання великого прибутку потрібен час. Дуже важливо приділити час для ретельного спостереження за ринком, перш ніж робити великі інвестиції. Замість того, щоб торгувати щодня, варто почекати, поки не настане сприятливий момент, і заробити прибуток. Слід зосередитися на своїх ресурсах і спостерігати, вичікуючи свого часу.

2. Торгівля без стратегії
Це одна з найгірших речей, яку можна зробити в умовах непередбачуваного крипторинку. Просто вивчення інформації з різних криптобірж і трендів самі по собі не дають переваг. Вам потрібно зробити власні дослідження тих чи інших монет, перш ніж інвестувати з метою заробітку великих прибутків. Цікавим є приклад трейдера Еріка Чо (Містера Swing Trader), який, за його словами, систематично "сканує" величезну кількість монет, роблячи ТА, який підходить саме йому. Дуже важливо виробити власні стратегії, які можуть виявитися дійсно прибутковими. Так, криптовалюти вимагають підготовки, знань і досвіду, які потрібно підпорядкувати певним цілям.

3. Прагнення до "готових" рішень
Ринок криптовалют досить новий, і багато хто вважає, що правильно і зручно покладатися на інших трейдерів, які вже торгують криптовалютами. Люди схильні слідувати за іншими, а не шукати факти і цифри, які могли б допомогти вибрати правильний час для проведення угод. Так, ви знайдете безліч привабливих моментів, що не обов'язково добре. Краще не покладатися на поради відразу, а перевірити такі припущення за допомогою фактів, даних і статистики. Це не тільки поліпшить результати вашої торгівлі, а й дасть вам необхідний досвід і навички на майбутнє.

4. Використання неоптимізованих інструментів
Є безліч інструментів для торгівлі криптовалютами, проте не завжди вони дають змогу здійснювати прибуткові угоди. Найчастіше буває так, що торгові інструменти не оптимізовані для вашої роботи, і вони навіть можуть перешкоджати отриманню вами прибутку від торгівлі.

5. "Емоційна" торгівля
Щоб успішно торгувати на ринку криптовалют, важливо контролювати емоції. Найбільш "дієва" емоція під час трейдингу - це страх, який часто пов'язаний з упущенням вигоди або втратою коштів. Навіть емоційні сплески, які не пов'язані безпосередньо з роботою трейдера, часто впливають на неї. Однак торгувати "без емоцій" практично неможливо. У цьому, звісно, могли б допомогти боти, які в плані емоцій більш стійкі, ніж люди.

Висновок
У торгівлі криптовалютами дуже важливо бути послідовним. Через високу непередбачуваність криптовалютних активів на цьому ринку висока ймовірність програшу, ніж виграшу. Як трейдер, ви повинні приділяти першочергову увагу належному дослідженню та аналізу ринку, створити свою стратегію перш ніж намагатися робити значні інвестиції.
 

ДогКоїн

Крипто-планктон
Дописи
10
Повага
0
Фантиків
20
Саме головне що заважає трейдеру заробляти багато грошей на криптовалюті, це відсутність грошей
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі