Розробники затягують з оновленнями майнкрафту

Krab Krabenko

CJ
Модератор
Дописи
10
Повага
9
Фантиків
12
Починаючи з доволі великого оновлення 1.17 розробники почали "відтягувати" оновлення. Так та ж версія 1.17 розрослась до 1.18. Навіть випускаючи "сирі" оновлення розробники умудряються одночасно розробляти 2 версії бо до цього їх закінчили. Треба також зазначити, що вже розробляється 1.20 а функціоналу обіцяного за часів 1.17 досі немає
 

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Скільки це можна терпіти? Зберемося біла офісу компанії Майнкамф, поставимо палатки, та будемо протестувати!
Починаючи з доволі великого оновлення 1.17 розробники почали "відтягувати" оновлення. Так та ж версія 1.17 розрослась до 1.18. Навіть випускаючи "сирі" оновлення розробники умудряються одночасно розробляти 2 версії бо до цього їх закінчили. Треба також зазначити, що вже розробляється 1.20 а функціоналу обіцяного за часів 1.17 досі немає
 

makar_kotletov

Big Mak
Модератор
Дописи
17
Повага
19
Фантиків
24
Скільки це можна терпіти? Зберемося біла офісу компанії Майнкамф, поставимо палатки, та будемо протестувати!
А коли ж тоді грати в Майнкрафт?
Це виходить треба робити цілі "пункти незламності"
 

Krab Krabenko

CJ
Модератор
Дописи
10
Повага
9
Фантиків
12
Скільки це можна терпіти? Зберемося біла офісу компанії Майнкамф, поставимо палатки, та будемо протестувати!
Проблема не стільки в розробниках, як в тих хто їх за сраку тримає, а саме майкрософт
 

makar_kotletov

Big Mak
Модератор
Дописи
17
Повага
19
Фантиків
24
Дядь, що ти робиш в гілці з майнкрафтом не знаючи базу? Хоч на якій висоті алмази треба шукати знаєш?
МЕНІ НЕ ТРЕБА ЗНАТИ ЯК ШУКАТИ АЛМАЗИ, ЩОБ ЗНАТИ ЯК ВЛАШТОВАНИЙ СВІТ, РОЗУМІЄШ?
Мене він цікавить чисто як агрегратор школярів, які не роблять домашку і сидять там до усрачки, така тема розумієш?
 
  • Поважаю
Повага: trek

Krab Krabenko

CJ
Модератор
Дописи
10
Повага
9
Фантиків
12
МЕНІ НЕ ТРЕБА ЗНАТИ ЯК ШУКАТИ АЛМАЗИ, ЩОБ ЗНАТИ ЯК ВЛАШТОВАНИЙ СВІТ, РОЗУМІЄШ?
Мене він цікавить чисто як агрегратор школярів, які не роблять домашку і сидять там до усрачки, така тема розумієш?
крііііінж
 

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
МЕНІ НЕ ТРЕБА ЗНАТИ ЯК ШУКАТИ АЛМАЗИ, ЩОБ ЗНАТИ ЯК ВЛАШТОВАНИЙ СВІТ, РОЗУМІЄШ?
Мене він цікавить чисто як агрегратор школярів, які не роблять домашку і сидять там до усрачки, така тема розумієш?
27-21-e1587666511183.jpg

Це університет у Каліфорнії. Він збудований у майнкрафті. Хіба домашка крутіша за це?
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі