Ринки впадуть у 2023 році

AlisonBurger

Крипто-планктон
Дописи
15
Повага
7
Фантиків
54
Не думаю, що потрібно пояснювати чому це МОЖЛИВО станеться. Я думаю багато хто з нас відчув кризу 2022 року, а може навіть раніше. Але загалом розклад такий. Для прикладу візьмемо SP500, а не BTC. Чому:
  • SP500 більш фундаментальний ринок
  • BTC не має достатньої історії
  • Ринки корелюють за часів пікових подій
Ситуація на ринку погана. ФРС планує подальше підвищення ставки. Крайнє випадає на літо, яке стане часом, коли ринки почнуть падіння. Давайте заглибимося, щоб зрозуміти, чому так може статися.

Процентна ставка. ФРС підвищує ставку, і робить це для того, щоб побороти інфляцію. Це відбуватиметься доти, доки не будуть досягнуті цілі щодо неї або економіка не зануриться в жорстку рецесію:
  • зниження виробничої/ділової активності
  • високе безробіття
  • проблеми на ринку боргу
  • будь-якого виду шок
Зараз ринок уже очікує підвищення до 5-5,25%. А ось коли відбудеться зниження ставки - поллється кров.

Чому закономірність повторюється вже 25 років?
Тому що рішення щодо ставок відбувається вже після того, як з'являється інформація про стан економіки. Реакція відбувається із затримкою, тому зниження ставки - це наслідок того, що економіка в сраці.

Чому ФРС знижує ставку саме в такі моменти?
Тому що ринкам потрібні дешеві гроші для зростання і відновлення економіки. А дешеві гроші бувають тільки за низьких ставок. Ось такі емоційні фінансові гойдалки.

Підсумок
Чекати нових ATH за високих процентних ставок - маячня. Чи буде оновлення дна - сказати складно. Але ми можемо побачити наближені значення.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі