Набір інструментів успішного криптотрейдера

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
187
Повага
51
Фантиків
614
Умовно інструменти криптотрейдера можна розділити на дві підгрупи: торгові та аналітичні. І хоча, вони часом мають схожі параметри, функції все ж виконують різні.

Криптовалютна біржа
Саме криптовалютна біржа стає основним торговим інструментом, що відкриває доступ до всіх переваг криптовалютного ринку. Від вибору біржі залежить багато чого. Наприклад, Binance, Gate або інша біржа.

Швидкість обробки транзакцій, кількість торгованих активів, розмір комісійних, надійність виплат, безпека зберігання коштів тощо. Тому, біржа є найголовнішим торговим інструментом криптотрейдера.

Криптогаманець
Здавалося б, який стосунок криптогаманець може мати до процесу трейдингу та інвестування. Але виявляється, найголовніше пряме. Від швидкості роботи вашого гаманця залежить швидкість зарахування і виведення коштів, що може мати визначальне значення під час арбітражних операцій. Список популярних криптогаманців тут.

Торговий термінал
По-іншому - платформа для укладення угод. Тут вибір полягає між вбудованою платформою, розміщеною на сайті біржового майданчика, терміналом форекс-брокера, що дає можливість торгувати криптовалютою через програму MetaTrader4 або MoonBot.

Криптовалюта
Від того, яку криптовалюту трейдер обирає як об'єкт трейдингу та інвестування, прямо залежить рівень його прибутку та успішності. І до її вибору не варто підходити з точки зору симпатії або антипатії.

Тут потрібен чіткий і холоднокровний розрахунок, заснований на результатах проведених досліджень і спостережень, для чого використовуються інструменти з аналітичної підгрупи.

Аналітичні інструменти криптотрейдера
Здебільшого аналітичні інструменти криптотрейдерів представлені у вигляді інформаційно-аналітичних ресурсів. І з розвитком криптоіндустрії кількість інтернет-проектів, які висвітлюють ситуацію, що складається у світі блокчейн-технологій, стає дедалі більшою. Тому ми вирішили виділити лише деякі з них, вважаючи їх найбільш прийнятними для користувачів.

Trading View
Один із найвідоміших інтернет-ресурсів, що дає змогу в режимі онлайн відстежувати ситуацію, що складається на графіках криптовалют.

Графіки, взяті на цьому ресурсі, лежать в основі переважної більшості вбудованих торгових платформ криптовалютних бірж. Trading View володіє найпотужнішим арсеналом графічних інструментів для проведення ефективного технічного аналізу ринку.

Математичні індикатори
Цей вид інструментів є частиною майданчика Trading View і подібних до нього платформ. Серед них особливо виділяються такі індикатори та осцилятори як: Moving Average, MACD, Stochastic, RSI, Aligator і багато інших інструментів, що набули широкого поширення на фондовому, валютному і товарному ринках.

Coinmarketcap
На наш погляд, один із найкращих статистичних порталів, що відображають у режимі онлайн: рівень капіталізації всіх активів, якими торгують на криптобіржах, рівень капіталізації та середньоденний обіг криптобірж, поточний рівень вартості криптовалют, динаміку змін ключових показників на криптовалютному ринку і т. д.

Новинний фон
Це теж можна вважати певним індикатором. Новини можна читати як на наших ресурсах, так і в телеграмі та твіттері.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі