Ментальний настрій у трейдингу

Каблук

Крипто-шлеппер
Дописи
5
Повага
2
Фантиків
14
Дозвольте мені уточнити. Перестаньте карати себе і почніть бачити у своєму внутрішньому розумі те, що ви хочете. Нам потрібне мислення, яке приймає втрати. Не може бути трейдингу без збиткових угод. У когось на кшталт мене, з усім моїм досвідом і навичками, все одно буде близько 40-50% збиткових угод. Мета стати прибутковим трейдером вимагає, щоб ви з легкістю справлялися з втратами. Я дійшов такого висновку, вивчаючи свої угоди і самого себе. Я хотів уникнути болю, тому мій розум сказав мені триматися за збиткову угоду. Я знав, що маю змінити своє ставлення до болю і, отже, до програшу. Поки ви не опинитеся "там", де ви не відчуєте емоційних відчуттів під час вчинення збиткової угоди, ви завжди боротиметеся зі своєю м'язовою пам'яттю, своїм розумом і союзом болю, який є. Цікавість розуму полягає в тому, що ви можете значною мірою відтворити "біль" на емоційному рівні, просто уявивши його. Через звикання, через повторення ми можемо знизити чутливість свого розуму до болю.

Я витратив багато часу, щоб "побачити" свої слабкості уявним поглядом. Я вже не та людина, якою колись був. Я не тримаюся за неправильні угоди, тому що мій розум не хоче болю. Я багато разів відчував біль у своєму внутрішньому світі, і я приймаю емоції, які виникають, справляюся з ними, затримуюся в них, чіпляюся за них, розумію їх, піддаю сумніву до такої міри, щоб вони більше не впливали на мене. Не зрозумійте мене неправильно. Я не люблю втрати, але я приймаю це. Я не безповітряна кулька без матерії. Я живий дихаючий організм, який відчуває і бачить, але те, як я бачу, залежить від тренування. Коли вас запитують, наскільки велика частина психології відповідає за прибуткову торгівлю, і ви відповідаєте, що 90%, запитайте себе, чи витрачаєте ви 90% свого часу на ментальний аналіз? Швидше за все відповідь буде - НІ. Ви витрачаєте, можливо, менше 1% на розумову підготовку і 99% на вивчення графіків, а потім дивуєтеся, що втрачаєте.

Коли ви відчуваєте біль від торгівлі, ви повинні припинити торгувати. Ваш розум не ясний. Припинити торгівлю - це як покласти гроші в банк. Зупинитися. Перегрупуватися. Думати. Бачити. Знайдіть свої недоліки. Ринок все ще буде там, коли ви будете готові. Якщо ви передумаєте - тобто коли ви перебудуєте своє ставлення до втрат, - ви зміните своє ставлення до ринку. Воно більше не здатне завдати болю. Звісно, часом це буде вас дратувати, але ви приймаєте це таким, яким воно є. Це ваш розум, над яким вам потрібно працювати. Вам не потрібен додатковий технічний аналіз. TA - це добре, але дає вам трохи більше переваги, ніж 50/50. Саме розум дає вам перевагу в 90%. Я візуалізую і знову планую свої старі угоди і заново проживаю їх у розумі. Я відчуваю їх.

Я відчуваю тривогу і тримаюся за неї до такої міри, щоб вона більше не тримала мене. Це як вакцина, щоб дозволити організму виробити імунітет. Я бачу свої недоліки і виявляю їх. Я міг би сказати щось про те, що це легко, але це не так. Наші думки дрейфують. Ми відволікаємося. Я теж не святий. У мене бувають моменти слабкості. Вони майже завжди слугують паливом для кращого вибору в майбутньому. Полегше з собою, але роби те, що мусиш, щоб ти міг робити те, що хочеш.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі