LocalBitcoins оголосила про закриття

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Популярна P2P-платформа LocalBitcoins повідомила про припинення обслуговування користувачів. Представники компанії заявили, що причиною цього рішення стала тривала криптозима.
"Ми закликаємо всіх клієнтів вивести свої кошти з LocalBitcoins", - оголосила платформа.

На цю процедуру у користувачів буде 12 місяців, проте компанія просить завершити виведення в максимально короткі терміни. З 9 лютого платформа припинить реєстрацію нових користувачів, з 16 лютого - призупинить торги і можливість використання гаманців за винятком виведення активів.
"Після 17 лютого 2023 року клієнти LocalBitcoins зможуть увійти в систему тільки для виведення своїх біткоїнів. З цього моменту послуги торгівлі та гаманця більше не будуть доступні", - додала команда сервісу.
 

Луї

Крипто-хробак
Дописи
35
Повага
9
Фантиків
82
Пам'ятаю цю біржу дуже добре, вона же з бородатих 2017 років, чому кажу бородатих, тому що крипта у той час була дещо іншою. Я навіть подумати не міг, що біржа такого рівня стане банкротом. Можливо я не розумію всієї єкономіки таких проекті, але мені здавалося, що якщо ти вже маєш лояльну аудиторію, то можна апгрейдити платформу і вводити щось нове на ринок. Але можливо локалбіткоїн просто не витримала конкуренцію сильних гравців, по типу бінанса, гейта і т.д.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі