Як не втратити криптовалюту під час падіння на ринку?

Містер Сатоші

Крипто-хробак
Дописи
27
Повага
6
Фантиків
100
Які стратегії можна використовувати для збереження і збільшення активів у період ведмежого ринку з різним рівнем ризику і потенційною прибутковістю?

Спосіб 1. Купівля стейблкоїнів
Одним із простих способів збереження цілісності активів є купівля стейблкоїнів.

Стейблкоїни символізують стабільність на ринку криптовалют, завдяки тому, що їхня вартість залишається майже незмінною і майже не схильна до волатильності.
Конвертація активів у стейблкоїни є простою стратегією збереження капіталу, адже коливання їхніх курсів на ринку мінімальні. Тому вибір декількох найбільш популярних токенів, таких як USDT, USDC і BUSD, може бути оптимальним рішенням, щоб гарантувати збереження ваших заощаджень без ризику втрати або отримання доходу.

Зазвичай багато інвесторів вважають, що в період ведмежого ринку використання стейблкоїнів - це найнадійніший спосіб збереження активів, тому багато хто з них обирає цей варіант.

Спосіб 2. Інвестиції у великі криптовалюти
Якщо ви не задоволені інвестуванням у стейблкоїни, то більш прибутковою, хоча й більш ризикованою стратегією буде придбання криптовалют, які вже зарекомендували себе в спільноті криптоінвесторів.

Серед найпоширеніших криптовалют можна виділити Ethereum (ETH) і Bitcoin (BTC). Згідно з даними CoinMarketCap станом на 14 лютого 2023 року, BTC продовжує лідирувати на ринку криптовалют із часткою 41,7%, а ETH посідає друге місце з часткою 18,5%.
Незважаючи на можливі коливання і поточні зниження цін, купівля ETH і BTC має сенс, якщо розглядати їх як довгострокову інвестицію. Ці криптовалюти зазвичай зростають, коли ринок переходить від ведмежого до бичачого. Якщо ви плануєте купувати біткоїн навіть за ціною $20 000, очікуючи його зростання до $50 000 і вище, то сьогоднішня покупка також може бути вигідною.

Питання про те, коли варто купувати біткоїн, залежить від ціни продажу, яку ви плануєте отримати.

Спосіб 3. Стоп-лосс
Для захисту свого портфеля і запобігання великих втрат рекомендується використовувати ордер стоп-лосс на продаж при невеликому зниженні курсу. Це дасть змогу мінімізувати збитки і зберегти значну частину ваших інвестицій. Якщо ви пропустили момент і відбулося значне падіння, не варто панікувати.

Якщо розглянути криптовалюти з довгостроковою перспективою, то вони зазвичай мають тенденцію до зростання, і ви зможете компенсувати свої втрати, купивши валюту вже за зниженою ціною.

Як практика показує, необхідно пам'ятати про стоп-лоси і не йти у відпустку, не перевіривши свої ордери. Навіть невелике падіння ціни може призвести до великих втрат. Іноді портфель може впасти на 15% за одну ніч, якщо не вживати запобіжних заходів. Тому, щоб уникнути помилок інших трейдерів, обов'язково використовуйте стоп-лосс під час торгівлі криптовалютою.

Спосіб 4. Шорт
Якщо ви займаєтеся торгівлею на ринку криптовалют, у період нестабільності найкраще відкривати короткі позиції. Що швидше ви реагуєте на зміни ринку, то менша ймовірність втратити гроші у зв'язку з падінням курсу.

В умовах невизначеності на ринку валют курси можуть різко змінитися. Якщо ви встановили ордер на продаж з надією на зростання і пішли, то, прокинувшись, ви можете виявити, що ваші монети не продали, а курс впав, внаслідок чого ви втратили гроші. Тому, важливо уважно відстежувати ситуацію на ринку і швидко реагувати на зміни.

Спосіб 5. Не кладіть усі яйця в один кошик
"Хоча ця порада давно відома і здається очевидною, новачки можуть забути її і ризикувати, інвестуючи всі свої гроші в багатообіцяючі монети в надії на великий прибуток".
Для забезпечення безпеки інвестицій рекомендується розбити портфель на кілька категорій, враховуючи рівень ризику кожної валюти. Наприклад, можна розділити портфель на стейблкоїни, біткоїни та ефір, стійкі монети, як-от BNB, високоризиковані волатильні валюти та нові перспективні проєкти. "Як розподілити відсоткове співвідношення кожної категорії, залежить від ваших особистих цілей і готовності до ризику."

Деякі поради на ведмежому ринку:
- Будьте в курсі новин і змін на ринку.
- Не вкладати всі свої гроші в одну криптовалюту, особливо якщо вона не є надійною або не має реального застосування в криптоіндустрії.
- Важливо мати на увазі можливі ризики падіння курсів і застосовувати стоп-лоси.
- Не варто боятися продавати активи з невеликим збитком, якщо курс починає падати. У такій ситуації завжди є можливість придбати їх знову за нижчою ціною і компенсувати збитки.
- Рекомендується диверсифікувати свій портфель, щоб розподілити ризики.

Є стадії ринку:
1) Падіння
2) Накопичення
3) Зростання

Наразі ми перебуваємо у фазі, коли відбувається НАКОПИЧЕННЯ активів великими гравцями після періоду падіння.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі