Як бути грамотним мультиаккером і не бути хомою?

AlisonBurger

Крипто-планктон
Дописи
15
Повага
7
Фантиків
54
Бути ретро-абузером стає дедалі важче і важче, бо з усіх боків нам закручують гайки. Ось на прикладі з ZigZag'ом ми з вами розберемо найчастіші помилки, яких ми в жодному разі не допускатимемо. І я розповім як правильно робити свої мульти, щоб вас не поголили!

ZigZag поголив 12000 гаманців, за те що вони виявилися мультіаккерами і ось основні критерії:
  • Однаковий час початку транзакцій (один і той самий день)
  • Однаковий час кінця транзакцій (один і той самий день)
  • Однакова кількість днів використання
  • Однакова кількість транзакцій
Помилка в першому пункті полягає в тому, що люди крутили десятки акаунтів в один і той самий день, а це дуже легко обчислюється. Тому зазвичай я роблю не більше ніж 3-4 акаунти за день у будь-якій активності і намагаюся ці акаунти розподіляти протягом усього дня, щоб різниця між ними була щонайменше в 3-4 години.

Помилка в другому пункті полягає в тому, що люди прогрівають всі свої гаманці в один і той самий день, це знову ж таки вкрай легко обчислити, тим паче якщо додати сюди перший пункт. Тому візьміть собі за правило - крутити активності в різні дні та різний час. А за день робити 3-5 гаманців. Тут найголовніше, щоб у всіх гаманців були різні патерни.

Хоча в екосистемі zkSync, де є лише один dex - це зробити вкрай важко. Але в Arbitrum, LayerZero та інших проєктах, є купу активностей. Зробіть на одному акаунті перший декс, на другому акаунті через якийсь час другий декс. Змішуйте акаунти, дні, час. І ваш патерн буде унікальним, простежити зв'язок між вашими гаманцями буде нереально.

Помилка в третьому і четвертому пункті полягає в тому, що люди прогрівали гаманець однакову кількість днів. Щоб не припускатися цієї помилки робіть різну кількість транзакцій і рандомізуйте дні прогріву, десь прогрівайте гаманці щотижня, а десь можете пропустити якусь. Рандомізація - ваш головний друг.

Так само, ще б я додала те, що робіть якісь рандомні активності на ваших гаманцях: десь зберіть Poap, десь зробіть дорогу активність, десь виберіть рандомне DAO і делегуйте в нього токени. Ви маєте зрозуміти, як сказала моя близька людина: "Кожен гаманець - має бути особистістю", тож зробіть чорт візьми з них особистостей і ви точно не будете поголені.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі