Financial Times: Genesis Trading заборгував кредиторам понад $3 млрд

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
186
Повага
51
Фантиків
610
Обсяг заборгованості Genesis Trading перевищує $3 млрд. У рамках зусиль із залучення капіталу материнська структура DCG розглядає продаж активів на $500 млн з портфеля венчурних інвестицій, пише Financial Times з посиланням на обізнані джерела.

Останній включає 200 позицій у проєктах на кшталт Coinbase, Kraken, FTX і Blockchain.com.

За словами співрозмовників видання, ці інвестиції оцінюються приблизно в $500 млн, проте мають неліквідний характер - для пошуку покупця потрібен час.

На початку року DCG оголосила про закриття дочірньої структури HQ Digital, що спеціалізується на управлінні активами. Genesis Trading скоротила 30% співробітників.

За даними ЗМІ, фірма і Digital Currency Group заборгували клієнтам біржі Gemini $900 млн.

Співзасновник останньої Кемерон Вінклвосс у черговому відкритому листі закликав главу DCG Баррі Сілберта піти у відставку. Конфлікт, що вийшов у публічну площину, посилив побоювання, що Genesis подасть заяву про банкрутство.

У листопаді платформа не виключила цей сценарій у спробі залучити фінансування. Такий крок викликав тривогу з приводу стійкості материнської DCG і майбутнього GBTC - "дійної корови" імперії Сілберта.

Нагадаємо, за інформацією Bloomberg, у січні SEC і Мін'юст США почали вивчати характер взаємодії Digital Currency Group з Genesis Trading.

У Bernstein припустили ліквідацію біткоїн-трасту Grayscale як рішення "проблемної" DCG.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі