Дамп USDC. Аналіз ситуації

Mister Bibister

Крипто-шлеппер
Дописи
8
Повага
0
Фантиків
32
Банки США почали падати, кілька банків уже посіли перше місце в цьому марафоні. З них був банк Sillicon Valley Bank, в якому Circle (USDC) зберігали $3,3 млрд своїх резервів, загальна сума резервів $40 млрд+. Тобто близько 8%.

Що роблю я? - вчора вивів частину своїх USDC в USDT, частина залишилася, тримаю і не смикаюся, поки що. Ми думаємо, що це звичайна паніка. Так само, США оголосило про екстрене засідання в понеділок 13 березня. Думаю, там і будуть вирішувати питання з банками і з усім цим жахом.

Позитив для USDC​

  • 50% USDC зберігається на гаманцях великих гравців, пов'язаних з Circle, продавати або рухатися, думаю, вони не будуть. Це викличе ще більшу паніку і вони в кінцевому підсумку опиняться у величезному мінусі.
  • США так само буде рятувати банки, я не думаю, що вони хочуть допустити те ж саме, що було в 2008 році. У поточній ситуації у світі, це нерозумно. Так що в понеділок вирішення ситуації і зростання. Звичайна історія, де працює психологія, зараз вас змусять продати, через тиждень вже все буде відмінно.
  • У USDC $7-8 млрд перебувають у готівці, якщо брати до уваги ту половину що вище, яку чіпати, найімовірніше, не будуть. То Circle залишилося вивести ще $13-14 млрд з короткострокових бондів у ліквідні гроші.
  • Як закривати дірку в 3.3 лярда? - Портфель treasuries дає їм 4.4% річних, ну і будуть відбивати на продажах частки за ліквідність і ще чогось. Або просто США дадуть ці копійки... Паніка через $3.3 млрд це пил, але ось тільки не вони одні тримали там гроші.

Негатив для USDC

  • Не вся конвертація в банках відбулася, начебто це погано, тому що конвертація має бути за поточними цінами (а вони не особливо приємні).
  • CBDC - це хороша можливість для обговорення і впровадження, якщо USDC піде на на нуль, або просто стоятиме на місці, адже стейбли вже падають, і ось вам цифровий долар, який контролюється урядом.
Викуповувати USDC я б не став, продавати власне теж. У мене є невелика частина його, якщо наблизимося до $0.95 - продам. А поки це лише паніка, $3.3 млрд це копійки. Теж саме стосується і DAI, він безпосередньо залежить від USDC.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі