Біржа Binance

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
187
Повага
51
Фантиків
614
Біржа криптовалюти Binance запущена у 2017 році, але вже встигла здобути популярність серед трейдерів. На даний момент є одним із найбільших торгових майданчиків за рівнем торговельного обороту.

Центральний офіс компанії розташований у Шанхаї. Посаду генерального директора займає Чанпен Чжао (CZ), який брав участь у розвитку платформ OKCoin та Blockchain.info, у минулому голова технічного відділу компанії Bloomberg. Для фінансування розробки та запуску біржі, команда провела ICO, що дало змогу залучити $15 мільйонів.

Сайт криптобіржі має україномовну версію інтерфейс. Також користувачам доступні версії англійською, китайською, японською, корейською, іспанською та французькою мовами. Інтерфейс досить зручний та багатофункціональний. Компанія має офіційні акаунти в Telegram, Facebook, Twitter і Reddit.

Реєстрація на Binance

Процедура реєстрації стандартна, необхідно ввести e-mail та встановити надійний пароль. Останній повинен обов'язково включати символи верхнього та нижнього регістрів, а також цифри.

На платформі передбачено кілька рівнів верифікації. 1-й надається акаунту після підтвердження електронної пошти. При цьому користувач може виводити трохи більше 2 BTC на добу. Для подальшого проходження верифікації натисніть «Завершити перевірку особи».

Яка вартість комісій на Binance?

Платформа зручна і одна з найдешевших з величезним вибором типів транзакцій і розширеним набором торгових інструментів для досвідчених інвесторів. Вона стягує плату на основі багаторівневої системи, від звичайних користувачів до VIP 9. Зі звичайних користувачів стягується комісія maker-taker у розмірі 0,10% за спотову торгівлю. У липні 2022 року, у Binance оголосили про торгівлю без комісії для спотових торгових пар BTC, а у серпні для пари ETH/BUSD.

Торгівля на Binance

Операції з обміну монет проводяться на сторінці "Торгівля". У правій частині розділу представлені всі доступні трейдеру валютні пари, розділені за ринками BTC, ETH, BNB, DOT, ATOM та USDT. Платформа має більше 1400 торгівельних пар.

Трейдери мають можливість створювати ордери двох видів: лімітні (Limit) та ринкові (Market). Лімітний ордер дозволяє встановити свою ціну, при досягненні якої буде укладена угода. Також користувач повинен вказати кількість монет для купівлі/продажу. У разі створення ринкового ордера потрібно вказувати лише кількість криптовалюти, угода буде укладена за ринковою вартістю.

Відгуки про Binance

Спільнота позитивно оцінює роботу криптовалютної біржі, про що свідчать високі обсяги торгівлі. Користувачі відзначають високу продуктивність платформи, гарний інтерфейс, професійну та чуйну службу підтримки. Біржа підтримує велику кількість монет, що є вагомою перевагою для багатьох трейдерів. Також високо оцінюють простоту використання і низькі комісійні збори.

Посилання на реєстрацію
 
Останнє редагування:

Кіт Павук

Крипто-планктон
Дописи
17
Повага
9
Фантиків
31
Також великим плюсом є p2p, там депозити фіату с будь-якої української картки.
 
  • Поважаю
Повага: trek

Гетьман

Крипто-планктон
Дописи
10
Повага
6
Фантиків
119
  • Поважаю
Повага: trek

Луї

Крипто-хробак
Дописи
35
Повага
9
Фантиків
82
В мене в останній час не поповнюється с монобанку, може якісь обмеження ввели?
Спробуйте через p2p, це дуже просто. Вибираєш валюту: гривні, і купуєш гривні, але вже на бінансі. Гроші кидаєш продавцю на картку, і отримуєш на баланс.
 
  • Поважаю
Повага: trek
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі