Акала двигун прогрессу

GetBTC Global

Спеціальний гість
Легенда
Дописи
6
Повага
2
Фантиків
0
Acala a.k.a ACA a.k.a Acala Token, моя улюблена Акала тепер доступна для фармінга на ваших БІНАНСАХ. Під 1% на плаваючий термін (коли можете зняти звідти будь-коли, без втрати прибутку), і по 7% на 120 днів, але тут зняти не вийде. Я взагалі чекаю цей фуфел по п'ятака, а було б непогано побачити по чік-чірик.
 

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Acala a.k.a ACA a.k.a Acala Token, моя улюблена Акала тепер доступна для фармінга на ваших БІНАНСАХ. Під 1% на плаваючий термін (коли можете зняти звідти будь-коли, без втрати прибутку), і по 7% на 120 днів, але тут зняти не вийде. Я взагалі чекаю цей фуфел по п'ятака, а було б непогано побачити по чік-чірик.
Твоя улюблена Акала впала с двух баксів до десяти центів. Це СКАМ, як і DOT. Хоч я і сам влетів в ці монети. :confused:
 

Луї

Крипто-хробак
Дописи
35
Повага
9
Фантиків
82
Під 1% на плаваючий термін (коли можете зняти звідти будь-коли, без втрати прибутку).
Вже під 0.5% доступна тільки.
Твоя улюблена Акала впала с двух баксів до десяти центів. Це СКАМ, як і DOT. Хоч я і сам влетів в ці монети. :confused:
А те що вони не можут відкупити свій же стебл - це дивно! Через це і така просадка дика.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі